• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Kiedy chodzimy polskimi ulicami, w sumie możemy dojść do wniosku, że ulubioną potrawą ludzi zamieszkujących Polskę wcale nie jest kotlet schabowy. A co? Oczywiście kebab – choć tak naprawdę kebab robiony w Polsce raczej nie przypomina przysmaku robionego w Stambule, to nikt nie powiedział, iż to wielka wada. Można powiedzieć, że polskie kebaby są przepyszne, dostosowane do europejskiego podniebienia. Coś jak z chińskimi potrawami, które także zostały dostosowane do ludzi, którzy zostali wychowani w innej kulturze.
Czyli pierwsza część artykułu odpowiada na zapytanie zamieszczone w tytule – jeżeli to ma być ta budka, która będzie serwowała smaczne jedzenie, to bez dwóch zdań taki biznes ma szanse na wypalenie. Trzeba przygotować w odpowiedni sposób biznesplan budki, aby nie było tak, że pozyskamy kredyt na firmę, lecz potem napotkamy na ogromne kłopoty natury finansowej.
Istotna jest także umiejętna promocja budki – w końcu kebab to nic niszowego, więc zwłaszcza lokal mający kebab z dowozem powinien o to dbać. Chcę chociażby napisać o tym by postarać się o witrynę internetową swojego kebabu. Całkiem sporo osób poszukuje jedzenia za pośrednictwem Internetu, a więc można powiedzieć, że umiejętna reklama internetowa jest w stanie dać satysfakcjonujące wyniki. Choć tak czy siak smak jedzenia to coś najbardziej istotnego.
źródło: http://bestwroclaw.pl, http://cza.com.pl, http://www.explast.pl, http://www.hotelklimek.com.pl

Categories: Biznes

Comments are closed.