• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Dużo osób chce założyć lokal gastronomiczny – jednak zapewne każdy wie, iż założenie restauracji to znaczny wydatek. A poza tym, zasadniczo sytuacja jest taka, że obiekty gastronomiczne padają częściej, niż biznesy działające w jakichś innych branżach. Cóż, to tak czy siak nie powinno oznaczać, iż w każdym przypadku jesteśmy niejako skazani na bankructwo. Jeżeli tak rozumujemy, w sumie nie powinniśmy zakładać restauracji. To nie ma sensu! Pozytywna podstawa to coś najważniejszego, pracownicy i goście umieją to wyczuć.
- odnajdź odpowiednią niszę. Zatem chociaż nadal kuchnia polska czy włoska są u nas niezmiernie popularne, to jednakże fakty są takie, iż bez najmniejszego cienia wątpliwości warto oglądać się za trochę mniej popularnymi rodzajami. Być może kuchnia litewska albo afrykańska są OK?
- nigdy nie oszczędzaj na jedzeniu. Tak czy siak narzut na jedzeniu jest spory, zatem nie ma najmniejszego sensu dawać porcji jak dla dziecka. Nie chodzi tutaj o zapychanie żołądka, w końcu nie o to się rozchodzi w celebrowaniu jedzenia, lecz nierzadko sytuacja jest taka, że potrawy są bardzo niewielkie.

Categories: Inne

Comments are closed.